Тематичний клас йоги “Елегантний вік” – Хатха-йога у Львові

Йога, як наука самопізнання та самовдосконалення, доступна у будь-якому віці. Гарним прикладом слугує засновник нашого методу — БКС Айенгар. Він займався хатха-йогою до кінця свого життя — до 95 років. Але Айенгар не є винятком в йогічному середовищі. Його вчитель — Шрі Тірумалай Крішнамачарья продовжував заняття до 100 років. Це звучить фантастично, але є нормальним для справжніх йогів.

Специфіка йоги для літніх людей

Заняття йогою дійсно можуть повернути відчуття молодості для організму. Варто зазначити, що поняття старості є дуже умовним. Можна сказати, що старість наступає коли ми втрачаємо загальний тонус тіла. Регулярна практика йоги допоможе повернутись до тих видів активності, про які ви могли забути в силу свого віку.

Звичайно, існує дуже багато видів фізичної активності для людей у літньому віці. Але йога старшої групи має наступні переваги:

1.      М’який та делікатний вплив на тіло;

2.      Загальне зміцнення організму;

3.      Прилив енергії;

4.      Можливість практики у будь-який час: зранку, ввечері, вдень.

Чому йога позитивно впливає на людей старшого віку?

З плином часу наш організм старіє. М’язи поступово втрачають свій тонус, з кісток починає пропадати кальцій, погіршується зір. Також організм стає вразливим до захворювань. Це потребує особливої уваги до фізичної складової нашого людського буття.

У групі «Елегантний вік» ми приділяємо ще більше уваги аспекту безпеки. Іншими словами, ми не використовуємо технікі які передбачають силове навантаження та складне виконання. Всі асани підбираються таким чином, щоби бережно працювати з суглобами та м’язами. Хоча в старшій групі ми вдаємось до спрощених технік, це не означає що вони не є ефективними. Наслідком навіть цих асан є повний та комплексний вплив на організм.

Важлива інформація

Група «Елегантний вік» може підійти не тільки для людей старшого віку. Якщо ви ніколи не займались хатха-йогою та перша початкова група здалась вам надто складною, то ви можете спробувати ці заняття.

Клас для літніх людей буде продуктивним для тих, у кого є проблеми зі спиною.

Запрошуємо вас на заняття! 

Розклад