Старша група 60+ – Хатха-йога у Львові

Йога, як наука самопізнання та самовдосконалення, доступна у будь-якому віці. Гарним прикладом слугує засновник нашого методу — БКС Айенгар. Він займався хатха-йогою до кінця свого життя — до 95 років. Але Айенгар не є винятком в йогічному середовищі. Його вчитель — Шрі Тірумалай Крішнамачарья продовжував заняття до 100 років. Це звучить фантастично, але є нормальним для справжніх йогів.

Специфіка йоги для літніх людей

Заняття йогою дійсно можуть повернути відчуття молодості для організму. Варто зазначити, що поняття старості є дуже умовним. Можна сказати, що старість наступає коли ми втрачаємо загальний тонус тіла. Регулярна практика йоги допоможе повернутись до тих видів активності, про які ви могли забути в силу свого віку.

Звичайно, існує дуже багато видів фізичної активності для людей у літньому віці. Але йога старшої групи має наступні переваги:

1.      М’який та делікатний вплив на тіло;

2.      Загальне зміцнення організму;

3.      Прилив енергії;

4.      Можливість практики у будь-який час: зранку, ввечері, вдень.

Чому йога позитивно впливає на людей старшого віку?

З плином часу наш організм старіє. М’язи поступово втрачають свій тонус, з кісток починає пропадати кальцій, погіршується зір. Також організм стає вразливим до захворювань. Це потребує особливої уваги до фізичної складової нашого людського буття.

У групі «60+» ми приділяємо ще більше уваги аспекту безпеки. Іншими словами, ми не використовуємо технікі які передбачають силове навантаження та складне виконання. Всі асани підбираються таким чином, щоби бережно працювати з суглобами та м’язами. Хоча в старшій групі ми вдаємось до спрощених технік, це не означає що вони не є ефективними. Наслідком навіть цих асан є повний та комплексний вплив на організм.

Важлива інформація

«Старша група» — це дуже умовна назва!

Група «60+» може підійти не тільки для людей старшого віку. Якщо ви ніколи не займались хатха-йогою та перша початкова група здалась вам надто складною, то ви можете спробувати ці заняття.

Клас для літніх людей буде продуктивним для тих, у кого є проблеми зі спиною.

Запрошуємо вас на заняття! 

Розклад