У багатьох книгах пишуть і на багатьох тренінгах говорять про «майстерність керування своїм станом», «стратегії досягнення успіху». І мало хто зможе показати, як це зробити. Як побачити і майстерно використовувати свою, що не вигадану кимось стратегію.

Де і в якому місці саме Ваша стратегія дає «збій» – як результат, який Вас не влаштовує. І як використовувати свої стратегії (так, їх може бути не одна)? Як розширити можливості свого розвитку? Точніше навіть так – з можливостей, які Ви часто «обходите» створити реальність, як свою здатність створювати себе іншого і свій світ навколо. Відразу попередимо, не кожен зможе створити те, що він або його оточення вважає «правильним». Для початку потрібно знати і розуміти який набір є саме у вас, як він «працює», навчитися усвідомлено його використовувати. Тільки після цього з’явиться можливість удосконалювати його і розширювати.

З наших спостережень можемо сказати – зазвичай люди використовують настільки маленький набір, що просто приходять у захват, коли розуміють, що крім «ранок-робота-дім-сон» є ще й ще багато чого навколо.

Простір, в якому отримуються відповіді – львівська майстерня Системного Моделюваня по Зелінському О. В. в Green Tara Center.

У нас ви: 

  • можете побачити свої обмеження і їх змінити
  • дізнатися свою стратегію створення подій (і якщо потрібно поміняти)
  • дізнатися що особисто для вас означають такі поняття як «успіх / удача», «цілісність», «не можливе і можливе», «почуття / відносини», «розум», «багатство» …
  • знайдете свої ресурси і почнете освоювати їх використання,
    та багато іншого

Системне моделювання для тих, хто завдяки і всупереч своєму страху, з інтересом і цікавістю готовий відкривати себе з несподіваних сторін.

В Green Tara Center можна записатись на індівідуальну роботу за вашим особистим запитом!