Цей семінар з’явився в результаті багаторічних досліджень і пошуків.

Все почалося зі звичайного інтересу і цікавості до рунічної системи та бажання синтезувати її з системним моделюванням.

Ми пропонуємо окремо подивитися на кожен рунічний символ і систему Рун в цілому. Адже Руни це не камінці або шматочки дерева, на яких щось намальовано. Вони живі – це те життя, яке людина часто пропускає повз себе. Дозволивши собі і почавши використовувати їх. В результаті Ви отримуєте можливість стати Магами, а точніше Майстрами, свого життя, самого себе.

У багатьох книгах пишуть і на багатьох тренінгах говорять про «майстерність керування своїм станом», «стратегії досягнення успіху». І мало хто зможе показати, як це зробити. Як побачити і майстерно використовувати свою, що не вигадану кимось стратегію.

Де і в якому місці саме Ваша стратегія дає «збій» – як результат, який Вас не влаштовує. І як використовувати свої стратегії (так, їх може бути не одна)? Як розширити можливості свого розвитку? Точніше навіть так – з можливостей, які Ви часто «обходите» створити реальність, як свою здатність створювати себе іншого і свій світ навколо. Відразу попередимо, не кожен зможе створити те, що він або його оточення вважає «правильним». Для початку потрібно знати і розуміти який набір є саме у вас, як він «працює», навчитися усвідомлено його використовувати. Тільки після цього з’явиться можливість удосконалювати його і розширювати.

З наших спостережень можемо сказати – зазвичай люди використовують настільки маленький набір, що просто приходять у захват, коли розуміють, що крім «ранок-робота-дім-сон» є ще й ще багато чого навколо.

Простір, в якому отримуються відповіді.
Щосереди в 19:00 – Львівська майстерня Системного Моделюваня по Зелінському О. В. в Центр йоги Айєнгара “Green Tara”.

Участь необмежена.
В результаті семінару кожен учасник:

побачить свої обмеження, і зможе їх змінити
дізнається свою стратегію створення подій (і якщо потрібно зможе її поміняти)
дізнається, що особисто для нього означають такі поняття як «успіх / удача», «цілісність», «Не можливе і можливе», «почуття / відносини», «розум», «багатство» …
знайде свої ресурси і почне освоювати їх використання
та багато іншого

Дізнатися про себе, зустрітися з собою буває страшно. Семінар для тих, хто завдяки і всупереч своєму страху, з інтересом і цікавістю готовий відкривати себе з несподіваних сторін.