Початкова група 1 – Хатха-йога у Львові

У наш час повсякдення життя стало дуже насиченим. Воно, як правило, наповнене стресом і напругою в тілі та розумі. Незважаючи на це, все ж таки, вкрай необхідно знайти час для роботи з цими аспектами нашого життя. Йога є унікальним методом, який комбінує розвиток тіла та розуму. Кожна асана та йогічна техніка неодмінно відображається на внутрішніх і зовнішніх станах практиків. Асани мають безумовний позитивний вплив, якщо вони будуються відповідно до автентичних знань. Йога Айенгара — традиційне, доступне та перевірене тисячами людей по всьому світу джерело принципів та методів.

Переваги групи для початківців

Якщо ви хочете займатись йогою, то кваліфікований викладач є необхідною умовою прогресу. Самостійні заняття по книжках, статтях, відеоуроках з великою вірогідністю будуть мати негативні наслідки для здоров’я. Наша початкова група забезпечить вам «легкий старт» у непростому та цікавому світі хатха-йоги.

Група для новачків орієнтована на людей які займаються йогою менше одного року. Також вона підійде для тих хто зазвичай займається не більше двох разів на тиждень.

Що дають заняття для новачків?

В програму початкової групи входять прості та зрозумілі вправи. Такі заняття є надважливою основою для подальшого просування в практиці йоги. З кожним наступним візитом в йога-центр ви будете помічати такі зміни:

  • Покращення самопочуття;
  • Підвищення тонусу м’язів спини та всього тіла;
  • Гармонізація внутрішнього стану;
  • Гарний настрій;
  • Прилив енергії.

«А якщо в мене не вийде?»

Це найпопулярніше питання в групі початківців. Відповідаючи на нього, в першу чергу, варто сказати що хатха-йога — це універсальний інструмент роботи з тілом. Більше того, засновник нашого методу БКС Айенгар робив акцент на правильному та безпечному виконанні всіх асан. Завдяки особливостям цього методу ваш прогрес буде швидким та легким, навіть якщо ви вважали себе «дерев’яним» та були невпевнені у власних можливостях.

Абсолютно на всіх уроках ми орієнтуємся на індивідуальний підхід до кожного. Наші викладачі враховують психологічні та фізичні особливості починаючого йога, та вибудовують практику відповідно до цього.

 

Почніть наповнювати своє життя здоров’ям та гармонією завдяки йогічним практикам в початковій групі. Після декількох місяців занять ви перестанете згадувати про втому, болі в різних частинах тілах та поганий настрій. Приєднуйтесь!

Розклад