Початкова група 2 – Хатха-йога у Львові

Регулярні заняття вносять значні зміні у різні аспекти нашого життя. На внутрішньому рівні ми отримуємо більше гармонії та спокою. На зовнішньому — наше тіло починає функціонувати все краще, поступово зникають надокучливі болі, ми відчуваємо більше енергії. Але, насправді, це тільки перший ступінь шляху в йозі. Це не швидкий процес. Звісно, зараз спостерігається певна мода на тренінги, де людей запрошують за декілька занять стати майстром якоїсь духовної та йогічної системи, здобути яснобачення тощо. Практика йоги відповідно до давньої технології передбачає процес протягом життя. Самовдосконалення немає меж. Гармонійний розвиток досягається завдяки завзятій праці та уважності до себе. У методі Айенгара на цьому завжди наголошується.

Особливості групи

Багато людей які починають займатись йогою не витримують перший початковий етап. Хтось розуміє що йога йому «не підходить», хтось не отримує швидких результатів. Причин є доволі багато. Можна сказати, що друга початкова група створена для тих, хто вже дійсно зрозумів цінність йогічної практики.

Що треба?

Для відвідування занять у другій початковій групі важливим є декілька моментів:

  • Ваша внутрішня готовність рухатись далі;
  • Відчуття прогресу;
  • Наявність певних теоретичних та практичних знань;
  • Відповідний стиль життя;
  • Рекомендації викладача.

У початковій групі другого рівня ми вивчаємо знайомі нам асани, але звертаємо увагу на їх тонкі аспекти. Із принципово нових асан додається ширшасана — стійка на голові. Метод Айенгара передбачає підвищений рівень безпеки для практика. Це досягається завдяки детальній та технологічній побудові кожної асани, додаткового приладдя та постійному контакту з викладачем.

Просто копіюючи рухи викладача дуже важко побудувати правильну асану. Це можливо зробити тільки завдяки індивідуальному підходу, який є основою всіх наших уроків. Прогрес у йозі характеризується розкриттям, розслабленням та правильним функціонуванням нашого тіла та розуму.

Приєднуйтесь до практики йоги у другій початковій групі!