Дитяча йога – Хатха-йога у Львові

Йогічний світ не прийшов до однозначного висновку в якому віці можна починати заняття. Важливим тут є те, що не всі йогічні техніки розраховані на дітей. Наприклад, заняття пранаямою не підходять для раннього віку. Тому на дитячих уроках застосовуються загальні та спрощенні техніки.

Майже всі діти дуже рухливі та активні. Вони поки не вміють довго втримувати концентрацію. Заняття в дитячій групі мають помітний ігровий момент. Асани надаються у легкій та доступній формі без надлишку теорії. Викладачі групи для дітей не вимагають ідеального виконання асан. Дуже важливо щоб на заняттях все робилося з задоволенням та в міру своїх можливостей.

Асани допомагають дитині розвивавати витривалість, силу, гнучкість та координацію. Але далеко не все йогічні техніки прості у виконанні. Саме це і допомагає розвивати такі якості, як:

·        Сила волі;

·        Чутливість;

·        Уважність до свого тіла.

Діти мають відкритий розум. У цьому віці важливо виховувати повагу до свого здоров’я. Це бажано для подальшого гармонійного розвитку особистості. Звичайно діти не запам’ятовують як впливає та чи інша асана на їх організм. Тим не менш, вони помічають, що фізична активність приносить значну користь для їх здоров’я. Більше того, діти починають усвідомлювати як функціонує людське тіло.

Заняття в дитячій групі також підходять для учнів початкових класів у школі. Йога допомагає зберігати правильну осанку та нейтралізувати негативний вплив постійного сидіння за шкільною партою та носіння важких наплічників. Регулярні заняття хатха-йогою підвищують рівень імунітету та зміцнюють організм.

Завдяки практиці йоги гіперактивні діти стають більше спокійними та сконцентрованими. Малоактивні — більш рухливими та жвавими.

Дитина яка займається йогою має хорошу фізичну форму, тренується сприймати себе як цілісну, гармонійну та унікальну особистість. 

Розклад