Ранкова йога – Хатха-йога у Львові

 

Насправді займатися йогою можна у будь-який час. Однак ранкова йога має певні особливості. В першу чергу, варто сказати про те, що ранкові заняття здатні наповнити вас енергією та натхненням на весь день. Ми можемо підготувати наш розум та тіло до робочого режиму, та зробити наш день більш продуктивним.

В трактатах з йоги згадується про те, що ранок — найбільш вдалий час для практики. Ми можемо пробудити свій організм разом з сонцем та налаштувати його під біологічні природні ритми.

Для того щоби наше тіло було в тонусі вкрай необхідно надавати йому відповідну фізичну активність. Завдяки йогічним технікам стимулюється робота наших внутрішніх органів. На заняттях в групі активної практики ми переводимо наше тіло в активний стан, що сприяє його загальному укріпленню.

Ранкові йогічні заняття в активній групі позитивно впливають на рухливість суглобів, стан м’язів. Практика вранці допомагає нашому організму впоратись з виводом токсинів, які активно накопичуються під час сну.

Якщо ми не даємо тілу певного навантаження, то в мозок не поступає достатньої кулькості нервових імпульсів. Це може призвести до порушень роботи нервових центрів. Можуть проявлятись певні проблеми — дратівливість, підвищення втомлюваності, «в’ялість», відчуття «несвіжості». Заняття в групі активної практики допоможуть позбавитись цих надокучливих симптомів.

Результати регулярних занять в ранковій групі:

1.      Покращення обміну речовин;

2.      Підвищення працездатності;

3.      Зростання концентрації;

4.      «Омолодження» організму;

5.      Гарний та стабільний настрій.

Група активної практики підходить для тих, хто займається у початковій 2.

Приходьте на наші ранкові заняття! 

Розклад