15-16 червня у Львові відбудеться семінар з системного моделювання з Сергієм Кушніром “Парадокси Свідомості” – робота по запиту.

Семінар “Парадокси Свідомості” – практичний семінар з системного моделювання.
Під проблемою або напевно все-таки завданням, мається на увазі все те, що Ви цим назвете: відносини з іншими людьми, сімейне (або якесь інше) щастя, фінансова (або будь-яка інша) свобода, особистий розвиток (або в якійсь групі ), здоров’я (або його відсутність), депресія, лінь, апатія, задоволення, страх і т.ін. Все те, що у вас є і те, що Ви намагаєтеся змінити, але … чомусь продовжуєте бути з цим, не маючи того до чого хочеться прийти, чого хочеться досягти, отримати.
Подумайте над простою фразою «я хочу створити сім’ю». І при цьому людина робить все, щоб її не створити. Успішний, чи він / вона – Безперечно! Але тільки в умінні сім’ю не створювати. Здавалося б, просте рішення, почати робити щось інше, що призведе до створення сім’ї, але … Поки не зрозумілий самій людині сенс його Діяння (або, якщо завгодно – недіяння) як « не створювати», він буде це відтворювати по колу, заплутуючи себе як систему ще сильніше з кожним витком. Чи є вихід? Так, знайти сенс, завершити його, отримати новий стан, з якого можна зробити щось інакше зі своїм життям.
Багатьох людей інтригує слово «парадокс» і лякає слово «свідомість». І це нормально. Кому захочеться дозволяти іншій колупати в своїх мізках? Напевно, таких знайдеться не багато. Ми ж повторимо, «Свідомість» ми розуміємо у найширшому сенсі. Процес трансформації і осяяння, усвідомлення будете здійснювати Ви самі. Ми тільки допоможемо знайти Ваші двері, через які Ви самі будете вирішувати, проходити або відвернутися. Для тих хто пройде, можемо трохи забігши вперед сказати, що за нею вас чекає. Цікаво? Відповідь проста – зустріч з собою.
____________________________________________
Ми запрошуємо на семінар людей, які вже не можуть як раніше, які можливо відчувають страх перед змінами але вміють дати собі «чарівний пендель» і спробують знайти для себе вихід. Для них ми постараємося зробити все, щоб допомогти пройти цей етап і вирватися на інший рівень.
_____________________________________________
В результаті Ви отримаєте:
1. Розуміння сенсу тієї проблеми з якою Ви прийшли.
2. Завершення динаміки Вашої проблеми.
3. Познайомитеся з системними закономірностями і принципами живих систем.
4. Досвід участі в живих системах інших людей і “надсистемне” спостереження за ними (іноді це досвід, який вам до цього був не доступний).
Метод пошуку парадоксів і роботи із запитом кожного учасника на цьому семінарі – системне моделювання по Зелінському А.В.
Формат семінару: 2 дня по 8 годин, з 10:00 до 18:00.

Запис обов’язковий!

Вартість семінару: 2000 грн при завчасній реєстрації до 5 червня, та 2500 грн при реєстрації після 5 червня . Щоб зареєструватись – потрібно внести аванс 500 грн.
Індивідуальна робота 1200 грн.
Оплатити можна в Центр йоги Айєнгара “Green Tara” або на карту Приват Банку: 4149 4993 1011 0687 (Ткаченко Денис).

Адреса: м. Львів, вул. Винниченка 30, другий поверх направо, Центр йоги Айєнгара “Green Tara”.
Тел.: 0997891352, 0509187762.

Comments

comments