Розклад Онлайн уроків (час GMT +3):

8:00-9:00 (понеділок, середа, п’ятниця) – ONLINE – Активна практика йоги. (Діє спеціальний абонемент на місяць – 850 грн)

19:00-20:30 (понеділок, середа, п’ятниця) – ONLINE основна група (Діють звичайні абонементи, їх види та ціни можна подивитись в розділі http://tarayoga.in.ua/schedule_-prices/)

19:00-20:30 (вівторок, четвер) – ОНЛАЙН та ОФЛАЙН – початкова група. Ви можете прийняти в ньому участь як безпосередньо в залі, так і в іншому зручному вам місці через платформу ZOOM. (Діють звичайні абонементи, їх види та ціни можна подивитись в розділі http://tarayoga.in.ua/schedule_-prices/)

17:00-18:30 (вівторок, четвер, субота) – ОНЛАЙН та ОФЛАЙН – тематичний клас “Йога для жіночого здоров’я” (підходить вагітним і чоловікам)(✏️За записом)
Ви можете прийняти в ньому участь як безпосередньо в залі, так і в іншому зручному вам місці через платформу ZOOM. (Діють звичайні абонементи, їх види та ціни можна подивитись в розділі http://tarayoga.in.ua/schedule_-prices/)

Запис: +380673263352 (Viber)

Що робити якщо ви хоче долучитись до онлайн практики?

Записатись любим зручним для вас чином!

Мати або встановити програму Zoom (вона безкоштовна). А ми вишлемо вам посилання та пароль до онлайн уроку в цій програмі.


Підготуйте місце для заняття, допоміжні матеріали та налаштуйте камеру перед підключенням.

Щоб вибрати місце, переконайтеся, щоб джерело світла було перед вами – нам потрібно, щоб Вас було видно. Також, потрібно, щоб у кадр попадав повністю весь ваш килимок і Ви на ньому в повний зріст.
Якщо є допоміжні матеріали (ремінці, ковдри, стілець, цеглини/йога-блоки/книжки та інше), приготуйте завчасно, якщо немає – можна и без них.


Доєднуйтеся до он-лайн події (переходячі по отриманному посиланню) за 10 хв до початку заняття, але не пізніше ніж за 5 хв. – ми перевіряємо налаштування кадру, світло, звук і починаємо


Напішить про можливі проблеми чи обмеження в практиці, можна особисто викладачеві перед заняттям у вайбер, або прямим повідомленням у Zoom.